Biuro obsługi klienta

VOLTA

VOLTA

Rynek 11a

63-840 Krobia

(POLSKA)

Zadzwoń lub napisz do nas

 

Godziny pracy Hurtowni:

Poniedziałek-Piątek: 7:30-18:00

Sobota: 7:30-13:00

Niedziela: nieczynne

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu 

   

 

 


 

Dział sprzedaży Dział sprzedaży

Dawid Lewandowski: Kierownik oddziału, klienci kluczowi 

e-mail: d.lewandowski@voltahurt.pl

Tel kom : 514 459 647 

Tel: : 65 521 00 13 wew 811

 

Karolina Glapiak: handlowiec, sprzedawca 

e-mail: k.glapiak@voltahurt.pl

Tel: 65 521 00 13 wew 812

 

Piotr Nowacki: handlowiec, sprzedawca 

e-mail: p.nowacki@voltahurt.pl

Tel: 65 521 00 13 wew 814

 

Paulina Michalska: handlowiec, sprzedawca 

e-mail: p.michalska@voltahurt.pl

Tel: 65 521 00 13 wew 813

Milena Zawieja: kierownik oddziału, handlowiec, sprzedawca 

e-mail: m.zawieja@voltahurt.pl

Tel: 65 521 00 13 wew 711

 

Marta Stróżyk: handlowiec, sprzedawca 

e-mail: m.strozyk@voltahurt.pl

Tel: 65 521 00 13 wew 712

 

Dawid Wesołek: handlowiec, sprzedawca 

e-mail: d.wesolek@voltahurt.pl

Tel: 65 521 00 13 wew 714

 

Jolanta Kmiecik: handlowiec, sprzedawca 

e-mail: j.kmiecik@voltahurt.pl

Tel: 65 521 00 13 wew 715

 

 

 

 

Salon lamp    
 

 

 

 

 

Anna Worwa: Kierownik Salonu lamp

e-mail: a.worwa@voltahurt.pl

Tel: 65 521 00 13 wew 721

Julita Kubiak: Sprzedawca

e-mail: j.kubiak@voltahurt.pl

Tel: 65 521 00 13 wew 722

 

                                                        Rozliczenia i faktury

 

 

Anna Kołodziej: Referent ds. biura 

e-mail : faktury@voltahurt.pl

Tel: 65 521 00 13 wew 761

 

Alicja Walorska: Referent ds. biura 

e-mail : faktury@voltahurt.pl

Tel: 65 521 00 13 wew 762


 

                                                     

 

 

 

Aleksander Jasiewicz: Administrator Sklepu Internetowego

e-mail: a.jasiewicz@voltahurt.pl

Tel: 65 888 00 77

   

 

 

Piotr Fórmanowski: Dział zaopatrzenia, klienci kluczowi.  Współwłaściciel.

e-mail: p.formanowski@voltahurt.pl

Tel kom: 510 297 038

Tel: 65 521 00 13 wew 751

 

Wojciech Fórmanowski: klienci kluczowi. Współwłaściciel.

e-mail: w.formanowski@voltahurt.pl

Tel kom: 501 296 296

Tel: 65 521 00 13  wew 752

 

Marcin Fórmanowski: informatyka, logistyka.  Współwłaściciel.

e-mail: m.formanowski@voltahurt.pl

Tel. kom : 501 006 023

Tel: : 65 521 00 13 wew 753

 



 

Oddział Krobia

Oddział Gostyń

                                                                   

 

 

Napisz do nas! - formularz
Napisz do nas
Twój mail:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Temat:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Treść listu:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia - są wymagane

Właściciel sklepu

Pełna nazwa:VOLTA Sp. z o.o.

Adres:

VOLTA

Rynek 11a

63-840 Krobia

(POLSKA)

NIP: 6961879232

Numer wpisu: 0000573730

REGON: 362387240

Numer konta do wpłat: 98 1140 1124 0000 3752 5300 1001

Nasz bank: mBank S.A.

Telefon stacjonarny: 65 571 10 04, wew 1

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel